دستگاه پرس قرص

دستگاه پرس قرص از محصولات کارا صنعت میباشد. این دستگاه مناسب برای پرس قرص انواع پودر و گرانول برای  تولید انواع قرص ها ، شکلات ،کاتالیست ها مناسب می باشد. دستگاهها بصورت پیوسته و اتوماتیک کار می کنند. این پرس قرص ها برای  تولید قرص ها با شکل ها ، اندازه ها  و ظرفیت تولید متفاوت در صنایع دارویی ، شیمیایی، غذایی بیمارستانی و آزمایشگاهی کاربرد دارد.

دستگاه پرس قرص دارای دقت بالا در پر کردن ، سرعت زیاد در پر کردن، صدای کم، مصرف مواد کم و عملکرد آسان می باشد. سرعت ماشین, عمق پرکردن و ضخامت قرص قابل تنظیم می باشد

تمامی قطعات در تماس با دارو و به ویژه سطوح مرتبط به دلیل خورندگی و غیر سمی بودن از استنلس استیل می باشند و کاملا استیل مطابق با استاندارد GMP برای تولید درصنایع دارویی می باشد.

دستگاه پرس قرص کاراصنعت در شکل ها ، مدل ها و کارکرد های متفاوت به شرح ذیل می باشد:

ماشین پرس قرص تک سنبه سری( TP,TP1.5, TP5 , Tp6 )

ماشین پرس تک سنبه سری TP قادر به تولید انواع قرص با حداکثر قطر ۱۲mm, 20mm و ۲۵mm می باشد.

دستگاه پرس قرص تک سنبه سری (THP,THP4,THP6,THP10)

ماشین پرس تک سنبه سری THP قادر به تولید قرص با قطری در حدود ۵۰mm می باشد که پرس قرص های سری TP قادر به تولید آن نمی باشند.

دستگاه پرس قرص ۳۳ سنبه TP33

دستگاه پرس قرص ۳۳ سنبه TP33 با ظرفیت تولید ۲۸۰۰۰-۳۰۰۰۰ قرص در ساعت می باشد. که برای تولید قرص با ظرفیت بالا مناسب است. سیستم ساکشن پودرهای اضافی برای استفاده مجدد آنها نیز وجود دارد.

دستگاه پرس قرص دوار چند سنبه سری ZP

ماشین پرس قرص دوار چند سنبه سری ZPکه دارای تعداد سنبه های متفاوت ۵،۷ ، ۹ ،۲۱ سنبه و … با ظرفیت تولید متفاوت و قطرقرص مختلف می باشند.

دستگاه پرس قرص دوار چند لایه

ماشین پرس قرص دوار چند لایه قادر است مواد گرانولی را به شکل گرد یا شکل های خاص و قرص های دو لایه ( دو رنگ) و سه لایه ( سه رنگ ) تولید کند. دستگاه قابلیت پلمپ قرص با حداکثر قطر ۵۰mm را دارد

دستگاه پرس قرص دوار چند لایه

قسمت فشرده سازی تمامی ماشین پرس دوار در داخل یک محفظه ی شفاف ارگانیک  قرار دارد.این محفظه شیشه ای از نشت غبار مواد جلوگیری می کند و عملکرد دستگاه کاملاً مشخص است .قسمت فشرده سازی قابل دسترس می باشد .تمامی سطوح صاف و به راحتی قابل تمیز کردن می باشد .و تمامی بخش های محرک دستگاه در قسمت داخلی دستگاه قرار دارد که موجب تمیز ماندن دستگاه میشود.

قالب (سنبه ماتریس) تمامی دستگاه پرس قرص شرکت کارا صنعت مطابق با نمونه ارایه شده توسط مشتری تحویل می گردد.

شرکت کارا صنعت قادر به ارایه انواع دستگاه پرس قرص مطابق با درخواست مشتری می باشد.

مشاوره، نصب و راه اندازی، آموزش ، گارانتی و خدمات پس از فروش که تامین کننده اطمینان مشتری از پشتیبانی واقعی و اصولی این شرکت به منظور محصول کارکرد صحیح و بدون وقفه ماشین ها می باشد و همچنین نصب و راه اندازی رایگان ماشین پرس قرص در محل کارخانه خریدار بر عهده شرکت کاراصنعت می باشد.

سفارش خرید و مشاوره

جهت مشاوره و خرید دستگاه های قرص پر کن با شماره تلفن ۱ الی ۴۴۹۲۲۷۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید!